• Activia VR1

  • Activia VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijland, PeterOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ayar - Brug, Ilayda van derTeamspeler
    Bomhof, SaréTeamspeler
    Dias, SharitaTeamspeler
    Hogeboom, BoTeamspeler
    Janssen, CelineTeamspelerAanvaller
    Janssen, LindseyTeamspeler
    Knoop, KellyTeamspeler
    Marissink, EllenTeamspeler
    Middelhof, MarloesTeamspeler
    Pol, NatasjaTeamspelerAanvaller
    Prenger, IsoldeTeamspeler
    Voortman, NancyTeamspelerVerdediger
    Wessels, MilouTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 10:30Activia VR1 - Vorden VR1Sportpark De Schoapenweide
    6 dec. 20:00Pax VR1 - Activia VR1Sportpark 't Elderink
    18 dec. 10:30Activia VR1 - Broekland VR1Sportpark De Schoapenweide
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Activia VR1 ( 4e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vorden VR155002071315
    2Broekland VR154011991012
    3Keijenburgse Boys VR16402127512
    4Sc. Overwetering VR153111991010
    5Activia VR15311147710
    6WWNA VR17304242139
    7AZC VR152121217-57
    8SV Basteom VR171241217-55
    9Pax VR16114716-94
    10SV CCW '16 VR160331331-183
    11V en L VR15014718-111

    Poulestanden Activia VR1 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 4 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Activia VR132106337
    2WWNA VR1320110646
    3V en L VR1302147-32
    4SV CCW '16 VR1301248-41

    Poulestanden Activia VR1 ( Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde Groep 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZC VR11100120123
    2SJO UNO'21 VR11100121113
    3De Bataven VR111007253
    4SVO FC Maas en Waal VR111006153
    5Broekland VR111005053
    6Vorden VR111005053
    7Orion VR211007343
    8Eldenia VR211005143
    9Sp. Neede VR111005143
    10TVC '28 VR111005143
    11Beuningse Boys VR211004043
    12RKPSC VR111004133
    13ST: Gendringen/SVGG VR111003123
    14SDC '12 VR211003123
    15Terwolde VR111003303
    16ST: NVC/Den Dam/SDOUC VR111002203
    17Lochuizen VR111002203
    18Activia VR110013300
    19Orion VR310012200
    20LSV VR110012200
    21ST: Erix/KSV VR1100113-20
    22Markelo VR1100113-20
    23Juliana '31 VR1100114-30
    24SJO MEC/Bredevoort VR1100137-40
    25ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1100115-40
    26Enter VR1100115-40
    27Pax VR2100115-40
    28Leones VR1100104-40
    29DVV VR1100127-50
    30ST: Gendringen/SVGG VR2100116-50
    31Diepenveen VR1100105-50
    32UD W. VR1100105-50
    33RSC VR11001112-110
    34SVO DCS/OBW VR21001012-120