INLOGGEN



BESTUUR


Voorzitter

Voorzitter

Pauline Achtereekte

06-23318363
voorzitter@vvactivia.nl
  • Protocollen
  • Vertrouwenspersoon Activiteiten & Evenementen
  • Interieur commissie

Secretaris & Ledenadministratie

Secretaris & Ledenadministratie

Richard Oosterwegel

06-15310307
secretaris@vvactivia.nl
  • Archief
  • Ledenadministratie
  • Scheidsrechters
  • Secretariaat Jeugd & Senioren
  • Sportlink
  • Wedstrijdcoördinator za & zo
  • Wedstrijdsecretaris Jeugd & Senioren
  • Schoonmaak

Penningmeester

Penningmeester

Jaap Broeils

0571-275816
penningmeester@vvactivia.nl
  • Belastingen
  • Financiën
  • Inkoop
  • Kaartverkoop
  • Verzekeringen
  • Kantinebeheer

Voetbalzaken

Voetbalzaken

Rick Otten

06-37298272
voetbalzaken@vvactivia.nl
  • Contracten Fysio en Trainers
  • KNVB
  • Opleidingen
  • Sportbeleid gemeente
  • Technische commissie
  • Toernooi activiteiten

Accommodatiezaken

Accommodatiezaken

Vacant

06-
accomodatie@vvactivia.nl
  • Accomodatie
  • Bouwploeg
  • Consul
  • Dagelijks onderhoud
  • Materialen
  • Onderhoudscontracten
  • Sleutelbeheer
  • Velden

Commerciële Zaken

Commerciële Zaken

Edwin Blokvoort

06-11092116
commercie@vvactivia.nl
  • Club van 50
  • Grote Clubactie
  • Kleding
  • Ledenwerving
  • Merchandise
  • Public Relations
  • Pupil van de week
  • Sponsoring
  • Subsidie ontwikkeling
  • Website en sociale media

Vrijwilligers

Vrijwilligers

**Vacature**

06-
vrijwilligers@vvactivia.nl
  • Coördinatie vrijwilligers
  • Stages